Програма Ноември 2017

Салон “Ген. Гурко 14”
04 Ноември, събота, от 10:30 часа
Приказка за елфи - детска
04 Ноември, събота, от 12:00 часа
Приказка за елфи - детска
04 Ноември, събота, от 17:00 часа
Принцесата и свинарят - детска
05 Ноември, неделя, от 17:00 часа
История за чайка и банда котараци - семейна
08 Ноември, сряда, от 11:00 часа
КОФИЧКА С ЛОПАТКА - детска
09 Ноември, четвъртък, от 19:00 часа
Авеню Q - за възрастни
10 Ноември, петък, от 11:00 часа
Котаракът в чизми - детска
11 Ноември, събота, от 10:30 часа
Любопитното слонче - детска
11 Ноември, събота, от 12:00 часа
Любопитното слонче - детска
11 Ноември, събота, от 17:00 часа
Хуан Дариен - момчето тигър - детска
12 Ноември, неделя, от 10:30 часа
Питър Пан - детска
12 Ноември, неделя, от 12:00 часа
Питър Пан - детска
14 Ноември, вторник, от 20:00 часа
ORATORIO - ACT Фестивал - семейна
15 Ноември, сряда, от 11:00 часа
Бебешка пиеса - детска
17 Ноември, петък, от 10:00 часа
Котаракът в чизми - детска
17 Ноември, петък, от 11:30 часа
Котаракът в чизми - детска
18 Ноември, събота, от 10:30 часа
Котаракът в чизми - детска
18 Ноември, събота, от 12:00 часа
Котаракът в чизми - детска
18 Ноември, събота, от 17:00 часа
Продаденият смях - семейна
25 Ноември, събота, от 10:30 часа
Приказка за рибаря и златната рибка - детска
25 Ноември, събота, от 12:00 часа
Приказка за рибаря и златната рибка - детска
25 Ноември, събота, от 17:00 часа
Театрален концерт - семейна
26 Ноември, неделя, от 10:30 часа
Маугли - детска
26 Ноември, неделя, от 12:00 часа
Маугли - детска
26 Ноември, неделя, от 19:00 часа
Записки от подземието - за възрастни
30 Ноември, четвъртък, от 19:00 часа
Авеню Q - за възрастни
Салон “Я. Сакъзов 19”
04 Ноември, събота, от 12:00 часа
За граховото зърно и една принцеса - детска
05 Ноември, неделя, от 12:00 часа
Огнивото - детска
11 Ноември, събота, от 12:00 часа
Момче и вятър - детска
12 Ноември, неделя, от 12:00 часа
Меко казано - детска
18 Ноември, събота, от 10:30 часа
Глупавият вълк - гостува ДКТ-Сливен - детска
18 Ноември, събота, от 12:00 часа
Глупавият вълк - гостува ДКТ-Сливен - детска
19 Ноември, неделя, от 12:00 часа
Жабокът принц - детска
23 Ноември, четвъртък, от 10:00 часа
Златка златното момиче - детска
25 Ноември, събота, от 10:30 часа
Трите прасенца - детска
25 Ноември, събота, от 12:00 часа
Трите прасенца - детска
26 Ноември, неделя, от 12:00 часа
Принцесите и Змеят - детска
Представления на други сцени