Програма Октомври 2019

Салон “Ген. Гурко 14”
02 Октомври, сряда, от 10:30 часа
КОФИЧКА С ЛОПАТКА - детска
02 Октомври, сряда, от 11:30 часа
КОФИЧКА С ЛОПАТКА - детска
03 Октомври, четвъртък, от 19:00 часа
Авеню Q - за възрастни
05 Октомври, събота, от 10:30 часа
КРАСАВИЦАТА И ЗВЯРА - детска
05 Октомври, събота, от 12:00 часа
КРАСАВИЦАТА И ЗВЯРА - детска
05 Октомври, събота, от 17:00 часа
Игра на въображение - детска
06 Октомври, неделя, от 10:30 часа
Страната на ОЗ - детска
06 Октомври, неделя, от 12:30 часа
Страната на ОЗ - детска
09 Октомври, сряда, от 10:30 часа
КОФИЧКА С ЛОПАТКА - детска
09 Октомври, сряда, от 11:30 часа
КОФИЧКА С ЛОПАТКА - детска
10 Октомври, четвъртък, от 10:00 часа
Пази детето! - детска
12 Октомври, събота, от 10:30 часа
Кой има магарешки уши? - детска
12 Октомври, събота, от 12:00 часа
Кой има магарешки уши? - детска
12 Октомври, събота, от 17:00 часа
Кой има магарешки уши? - детска
15 Октомври, вторник, от 11:00 часа
Хитър Петър - детска
16 Октомври, сряда, от 10:30 часа
Бебешка пиеса - детска
16 Октомври, сряда, от 11:30 часа
Бебешка пиеса - детска
17 Октомври, четвъртък, от 10:30 часа
Хитър Петър - детска
19 Октомври, събота, от 10:30 часа
Трите прасенца - детска
19 Октомври, събота, от 12:00 часа
Трите прасенца - детска
19 Октомври, събота, от 17:00 часа
Котаракът в чизми - детска
20 Октомври, неделя, от 10:30 часа
Огнивото - детска
20 Октомври, неделя, от 12:00 часа
Огнивото - детска
20 Октомври, неделя, от 17:00 часа
Жабокът принц - детска
23 Октомври, сряда, от 10:30 часа
Бебешка пиеса - детска
23 Октомври, сряда, от 11:30 часа
Бебешка пиеса - детска
24 Октомври, четвъртък, от 10:30 часа
Ние, врабчетата - семейна
24 Октомври, четвъртък, от 13:00 часа
Ние, врабчетата - семейна
25 Октомври, петък, от 19:00 часа
Авеню Q - за възрастни
26 Октомври, събота, от 12:30 часа
Ние, врабчетата - семейна
26 Октомври, събота, от 17:00 часа
Ние, врабчетата - семейна
27 Октомври, неделя, от 10:30 часа
КРАСАВИЦАТА И ЗВЯРА - детска
27 Октомври, неделя, от 12:00 часа
КРАСАВИЦАТА И ЗВЯРА - детска
27 Октомври, неделя, от 17:00 часа
Хуан Дариен - момчето тигър - детска
29 Октомври, вторник, от 10:30 часа
КРАСАВИЦАТА И ЗВЯРА - детска
30 Октомври, сряда, от 10:30 часа
Усмихни се - детска
30 Октомври, сряда, от 11:30 часа
Усмихни се - детска
Салон “Я. Сакъзов 19”
Представления на други сцени
08 Октомври, вторник, от 10:00 часа
Принцесите и Змеят - детска