РАБОТНО ВРЕМЕ НА КАСАТА В ПРАЗНИЧНИТЕ ДНИ
РАБОТНО ВРЕМЕ НА КАСАТА В ПРАЗНИЧНИТЕ ДНИ
24 май /петък/ - почивен ден 25 и 26 май /събота и неделя/ - от 10.00 до 14.00 ч. Можете да закупите билети по всяко време онлайн на www.sofiapuppet.com 24 май  Ден на българската просвета и култура ...
Билетна каса: 02/988 54 16
Май
26
12.00
60 мин.
Хитър Петър
Хитър Петър
пиеса за куклен театър от Маргарит Минков

Участват: Елена Русалиева, Румен Угрински, Георги Стоянов, Мариета Петрова, Татяна Етимова, Мариан Рангелов, Любомир Генчев, Ирен Лазарова
купи билет
Май
29
10.30 и 11.30
35 мин.
Бебешка пиеса
Бебешка пиеса
От Елза Лалева
Режисьор: Елза Лалева
Сценография: Димитър Димитров, Стефка Кювлиева
Музика: Кристиян Бояджиев
Кукли: Стефка Кювлиева
Консултант: Петя Атанасова - психолог

Участват: Галина Савова, Венцислава Асенова, Цветослава Симеонова
купи билет
Май
30
10.00 и 12.30
60 мин.
Хитър Петър
Хитър Петър
пиеса за куклен театър от Маргарит Минков

Участват: Елена Русалиева, Румен Угрински, Георги Стоянов, Мариета Петрова, Татяна Етимова, Мариан Рангелов, Любомир Генчев, Ирен Лазарова
купи билет
Юни
01
12.00
Приказка за попа и неговия слуга Глупан
Приказка за попа и неговия слуга Глупан
А.С.Пушкин
Адаптация: Боньо Лунгов
Режисьор: Боньо Лунгов
Сценография: Ханна Шварц
Музика: Люпчо Мирковски

Участват: Румен Угрински, Елена Русалиева, Галина Савова, Мариета Петрова, Георги Стоянов, Ирен Лазарова, Мариан Рангелов, Любомир Генчев, Татяна Етимова
купи билет
Юни
01
17.00
60 мин.
Ние, врабчетата
Ние, врабчетата
От Йордан Радичков
Сценична адаптация: Катя Петрова
Режисьор: Катя Петрова
Сценография и кукли: Кольо Карамфилов
Костюми: Десислава Андонова
Звук: Светлозар Георгиев

Участват: Мариета Петрова, Мая Бежанска, Румен Гаванозов, Румен Угрински, Галина Савова, Цветелин Павлов
купи билет
Юни
02
10.30 и 12.30
55 мин.
Страната на ОЗ
Страната на ОЗ
по Лиман Франк Баум
Драматизация и режисура: Елица Петкова
Сценография и кукли: Ивайло Николов, Ива Гикова
Музика: Пламен Петков

Участват: Ваня Камянска, Мариета Петрова, Цветелин Павлов, Стефан Димитров, Стоян Дойчев, Ана-Мария Лалова, Любомир Генчев
купи билет
Юни
04
14.00
60 мин.
Приказка за скитника Крал
Приказка за скитника Крал
По текстове на Карел Чапек
Сценична адаптация: Катя Петрова
Сценография и костюми: Станислава Кръстева
Музика: Христо Йоцов

Участват: Румен Угрински, Георги Спасов, Станимир Гъмов, Румен Гаванозов
купи билет
Юни
08
12.00 и 17.00
60 мин.
Хитър Петър
Хитър Петър
пиеса за куклен театър от Маргарит Минков

Участват: Елена Русалиева, Румен Угрински, Георги Стоянов, Мариета Петрова, Татяна Етимова, Мариан Рангелов, Любомир Генчев, Ирен Лазарова
купи билет
Юни
09
12.00
50 мин.
Жабокът принц
Жабокът принц
По Братя Грим
Драматизация: Веселин Бойдев, Тодор Вълов
Постановка: Тодор Вълов
Сценография: Стефка Кювлиева
Кукли и костюми: Стефка Кювлиева
Музикална адаптация: Пламен Мирчев - Мирона

Участват: Мими Йорданова, Ивет Лазарова – Торосян, Нелла Хаджиева, Стефан Димитров
купи билет
Юни
12
10.30 и 11.30
35 мин.
Усмихни се
Усмихни се
По идея на Кирякос Аргиропулос. Авторски спектакъл на Мария Банова
Режисьор: Мария Банова
Пластика: Анна Пампулова
Музика: Димо Стоянов (P.I.F.)

Участват: Ваня Камянска, Диляна Спасова, Стефан Димитров, Стоян Дойчев
купи билет
Юни
15
12.00 и 17.00
45 мин.
Принцесите и Змеят
Принцесите и Змеят
По Милада Машатова
Сценична версия и постановка: Кирякос Аргиропулос
Сценография: Ани Пулиева
Музика: Петър Цанков

Участват: Георги Стоянов, Цветослава Симеонова, Мими Йорданова
купи билет
Юни
16
12.00
55 мин.
Любопитното слонче
Любопитното слонче
По Ръдиард Киплинг
Сценична адаптация и постановка: Тодор Вълов
Сценография: Стефка Кювлиева
Музика: Елена Методиева

Участват: Мая Бежанска, Галина Савова, Елена Русалиева, Мариета Петрова, Камен Асенов, Георги Стоянов
купи билет
Юни
19
10.30 и 11.30
35 мин.
Бебешка пиеса
Бебешка пиеса
От Елза Лалева
Режисьор: Елза Лалева
Сценография: Димитър Димитров, Стефка Кювлиева
Музика: Кристиян Бояджиев
Кукли: Стефка Кювлиева
Консултант: Петя Атанасова - психолог

Участват: Галина Савова, Венцислава Асенова, Цветослава Симеонова
купи билет
Юни
22
12.00 и 17.00
50 мин.
Трите прасенца
Трите прасенца
Автор и режисьор Венелин Кьосев
Режисьор: Венелин Кьосев
Сценография: Майа Петрова
Музика: Хайгашот Агасян

Участват: Анелия Ничева, Нелла Хаджиева, Елена Русалиева, Тодор Димитров, Мими Йорданова
купи билет
Юни
23
12.00
50
Игра на въображение
Игра на въображение
авторски спектакъл на Боньо Лунгов и Константин Каракостов

Участват: Галина Савова, Георги Стоянов, Елена Русалиева, Ивет Лазарова – Торосян, Ирен Лазарова, Любомир Генчев, Мариета Петрова, Мариан Рангелов, Мими Йорданова, Татяна Етимова
купи билет
Юни
26
10.30 и 11.30
45 мин.
КОФИЧКА С ЛОПАТКА
КОФИЧКА С ЛОПАТКА
Елза Лалева
Режисьор: Елза Лалева
Музика: Кристиян Бояджиев
Сценография и кукли: Стефка Кювлиева
Консултант: Петя Атанасова - психолог

Участват: Галина Савова, Татяна Етимова, Цветослава Симеонова
купи билет
Юни
26
19.00
120 мин.
представление
за възрастни
Авеню Q
Авеню Q
от Робърт Лопес, Джеф Маркс и Джеф Уити

Участват: Камен Асенов, Венцислава Асенова, Цветелин Павлов, Лилия Гелева, Павлета Семова, Мила Люцканова, Георги Георгиев - Антика, Със специалното участие на Рафи Бохосян в ролята на Гари Колман, и с участието на Ангел Николов - пиано
купи билет
Юни
29
12.00
55 мин.
Огнивото
Огнивото
По Х. Кр. Андерсен
Адаптация и постановка: Славчо Маленов
Кукли и костюми: Силва Бъчварова
Сценография: Васил Рокоманов
Музика: Владимир Джамбазов

Участват: Здравко Димитров, Тодор Димитров, Христо Димитров, Ивет Лазарова – Торосян, Ана-Мария Лалова
купи билет
Юни
30
12.00
50 мин.
Котаракът в чизми
Котаракът в чизми
По приказката на Шарл Перо
Драматизация и режисура: Теодора Попова
Сценография: Наталия Гочева
Музика: Мишо Шишков

Участват: Елена Русалиева, Ивет Лазарова – Торосян, Камен Асенов, Тодор Димитров
купи билет
Партньори