Всички билети за 50-тото представление на мюзикъла АВЕНЮ Q вече са изчерпани!
Всички билети за 50-тото представление на мюзикъла АВЕНЮ Q вече са изчерпани!
Всички билети за 50-тото представление на мюзикъла АВЕНЮ Q вече са изчерпани! Все още можете да си вземете за 51-вото, което ще бъде на 25 февруари!  ...
Билетна каса: 02/988 54 16
Януари
23
19.00
120 мин.
представление
за възрастни
Авеню Q
Авеню Q
от Робърт Лопес, Джеф Маркс и Джеф Уити

Участват: Камен Асенов, Венцислава Асенова, Цветелин Павлов, Лилия Гелева, Павлета Семова, Мила Люцканова, Георги Георгиев - Антика, Със специалното участие на Рафи Бохосян в ролята на Гари Колман, и с участието на Ангел Николов - пиано
купи билет
Януари
25
12.00 и 17.00
70 мин.
семейно
представление
НЕПОЗНАТОТО ДЕТЕ
НЕПОЗНАТОТО ДЕТЕ
от Е.Т.А. Хофман
Драматизация: Ангел Еленков
Режисьор: Диана Добрева
Сценография: Марина Райчинова
Музика: Георги Стрезов
Хореография: Деян Георгиев
Звуково пространство: Петя Диманова
Видео и мултимедия: Петко Танчев
Ас. сценограф: Ирина Тцапрева, Сияна Пейчинова

Участват: Диляна Спасова, Иван Райков, Ивет Лазарова – Торосян, Мариан Рангелов, Мариета Петрова, Мая Бежанска, Мелин Ердинч, Мила Коларова, Румен Гаванозов, Стефан Димитров, Цветослава Симеонова
купи билет
Януари
26
10.30 и 12.00
55 мин.
Любопитното слонче
Любопитното слонче
По Ръдиард Киплинг
Сценична адаптация и постановка: Тодор Вълов
Сценография: Стефка Кювлиева
Музика: Елена Методиева

Участват: Мая Бежанска, Галина Савова, Елена Русалиева, Мариета Петрова, Камен Асенов, Георги Стоянов
купи билет
Януари
26
17.00
50 мин.
Жабокът принц
Жабокът принц
По Братя Грим
Драматизация: Веселин Бойдев, Тодор Вълов
Постановка: Тодор Вълов
Сценография: Стефка Кювлиева
Кукли и костюми: Стефка Кювлиева
Музикална адаптация: Пламен Мирчев - Мирона

Участват: Мими Йорданова, Ивет Лазарова – Торосян, Нелла Хаджиева, Стефан Димитров
купи билет
Януари
29
10.30 и 11.30
35 мин.
Усмихни се
Усмихни се
По идея на Кирякос Аргиропулос. Авторски спектакъл на Мария Банова
Режисьор: Мария Банова
Пластика: Анна Пампулова
Музика: Димо Стоянов (P.I.F.)

Участват: Ваня Камянска, Диляна Спасова, Стефан Димитров, Стоян Дойчев
купи билет
Февруари
01
10.30, 12.00 и 17.00
50 мин.
Маугли
Маугли
По романа на Ръдиард Киплинг
Режисьор: Боньо Лунгов
Адаптация: Боньо Лунгов, Петър Ковачев
Постановка и музикална среда: Боньо Лунгов
Сценография и кукли: Ханна Шварц

Участват: Мариета Петрова, Елена Русалиева, Стоян Дойчев, Здравко Димитров, Нелла Хаджиева, Галина Савова, Румен Угрински, Любомир Генчев, Мариан Рангелов
купи билет
Февруари
02
10.30 и 12.00
55 мин.
Кой има магарешки уши?
Кой има магарешки уши?
Кирякос Аргиропулос
Постановка: Кирякос Аргиропулос
Сценография: Стефка Кювлиева
Музика: Владимир Джамбазов
Текст на песните: Николай Андреков

Участват: Ваня Камянска, Венцислава Асенова, Мая Бежанска, Румен Угрински, Станимир Гъмов, Цветелин Павлов
купи билет
Февруари
02
17.00
55 мин.
Огнивото
Огнивото
По Х. Кр. Андерсен
Адаптация и постановка: Славчо Маленов
Кукли и костюми: Силва Бъчварова
Сценография: Васил Рокоманов
Музика: Владимир Джамбазов

Участват: Здравко Димитров, Тодор Димитров, Христо Димитров, Ивет Лазарова – Торосян, Ана-Мария Лалова
купи билет
Февруари
05
10.30 и 11.30
35 мин.
Усмихни се
Усмихни се
По идея на Кирякос Аргиропулос. Авторски спектакъл на Мария Банова
Режисьор: Мария Банова
Пластика: Анна Пампулова
Музика: Димо Стоянов (P.I.F.)

Участват: Ваня Камянска, Диляна Спасова, Стефан Димитров, Стоян Дойчев
купи билет
Февруари
08
12.00 и 17.00
70 мин.
семейно
представление
НЕПОЗНАТОТО ДЕТЕ
НЕПОЗНАТОТО ДЕТЕ
от Е.Т.А. Хофман
Драматизация: Ангел Еленков
Режисьор: Диана Добрева
Сценография: Марина Райчинова
Музика: Георги Стрезов
Хореография: Деян Георгиев
Звуково пространство: Петя Диманова
Видео и мултимедия: Петко Танчев
Ас. сценограф: Ирина Тцапрева, Сияна Пейчинова

Участват: Диляна Спасова, Иван Райков, Ивет Лазарова – Торосян, Мариан Рангелов, Мариета Петрова, Мая Бежанска, Мелин Ердинч, Мила Коларова, Румен Гаванозов, Стефан Димитров, Цветослава Симеонова
купи билет
Февруари
09
10.30 и 12.00
45 мин.
Принцесите и Змеят
Принцесите и Змеят
По Милада Машатова
Сценична версия и постановка: Кирякос Аргиропулос
Сценография: Ани Пулиева
Музика: Петър Цанков

Участват: Георги Стоянов, Цветослава Симеонова, Мими Йорданова
купи билет
Февруари
09
17.00
50 мин.
Жабокът принц
Жабокът принц
По Братя Грим
Драматизация: Веселин Бойдев, Тодор Вълов
Постановка: Тодор Вълов
Сценография: Стефка Кювлиева
Кукли и костюми: Стефка Кювлиева
Музикална адаптация: Пламен Мирчев - Мирона

Участват: Мими Йорданова, Ивет Лазарова – Торосян, Нелла Хаджиева, Стефан Димитров
купи билет
Февруари
12
10.30 и 11.30
35 мин.
Усмихни се
Усмихни се
По идея на Кирякос Аргиропулос. Авторски спектакъл на Мария Банова
Режисьор: Мария Банова
Пластика: Анна Пампулова
Музика: Димо Стоянов (P.I.F.)

Участват: Ваня Камянска, Диляна Спасова, Стефан Димитров, Стоян Дойчев
купи билет
Февруари
15
10.30, 12.00 и 17.00
50 мин.
Маугли
Маугли
По романа на Ръдиард Киплинг
Режисьор: Боньо Лунгов
Адаптация: Боньо Лунгов, Петър Ковачев
Постановка и музикална среда: Боньо Лунгов
Сценография и кукли: Ханна Шварц

Участват: Мариета Петрова, Елена Русалиева, Стоян Дойчев, Здравко Димитров, Нелла Хаджиева, Галина Савова, Румен Угрински, Любомир Генчев, Мариан Рангелов
купи билет
Февруари
16
10.30 и 12.00
50 мин.
Трите прасенца
Трите прасенца
Автор и режисьор Венелин Кьосев
Режисьор: Венелин Кьосев
Сценография: Майа Петрова
Музика: Хайгашот Агасян

Участват: Анелия Ничева, Нелла Хаджиева, Елена Русалиева, Тодор Димитров, Мими Йорданова
купи билет
Февруари
16
17.00
50 мин.
Жабокът принц
Жабокът принц
По Братя Грим
Драматизация: Веселин Бойдев, Тодор Вълов
Постановка: Тодор Вълов
Сценография: Стефка Кювлиева
Кукли и костюми: Стефка Кювлиева
Музикална адаптация: Пламен Мирчев - Мирона

Участват: Мими Йорданова, Ивет Лазарова – Торосян, Нелла Хаджиева, Стефан Димитров
купи билет
Февруари
19
10.30 и 11.30
35 мин.
Бебешка пиеса
Бебешка пиеса
От Елза Лалева
Режисьор: Елза Лалева
Сценография: Димитър Димитров, Стефка Кювлиева
Музика: Кристиян Бояджиев
Кукли: Стефка Кювлиева
Консултант: Петя Атанасова - психолог

Участват: Галина Савова, Венцислава Асенова, Цветослава Симеонова
купи билет
Февруари
22
10.30 и 12.00
60 мин.
КРАСАВИЦАТА И ЗВЯРА
КРАСАВИЦАТА И ЗВЯРА
по френската народна приказка
Драматизация: Димитър Иванов
Режисьор: Елица Петкова
Сценография: Христина Недева
Музика: Пламен Петков

Участват: Диляна Спасова, Димитър Иванов, Стефан Димитров, Стоян Дойчев
купи билет
Февруари
22
17.00
55 мин.
Огнивото
Огнивото
По Х. Кр. Андерсен
Адаптация и постановка: Славчо Маленов
Кукли и костюми: Силва Бъчварова
Сценография: Васил Рокоманов
Музика: Владимир Джамбазов

Участват: Здравко Димитров, Тодор Димитров, Христо Димитров, Ивет Лазарова – Торосян, Ана-Мария Лалова
купи билет
Февруари
23
12.00 и 17.00
70 мин.
семейно
представление
НЕПОЗНАТОТО ДЕТЕ
НЕПОЗНАТОТО ДЕТЕ
от Е.Т.А. Хофман
Драматизация: Ангел Еленков
Режисьор: Диана Добрева
Сценография: Марина Райчинова
Музика: Георги Стрезов
Хореография: Деян Георгиев
Звуково пространство: Петя Диманова
Видео и мултимедия: Петко Танчев
Ас. сценограф: Ирина Тцапрева, Сияна Пейчинова

Участват: Диляна Спасова, Иван Райков, Ивет Лазарова – Торосян, Мариан Рангелов, Мариета Петрова, Мая Бежанска, Мелин Ердинч, Мила Коларова, Румен Гаванозов, Стефан Димитров, Цветослава Симеонова
купи билет
Февруари
25
19.00
120 мин.
представление
за възрастни
Авеню Q
Авеню Q
от Робърт Лопес, Джеф Маркс и Джеф Уити

Участват: Камен Асенов, Венцислава Асенова, Цветелин Павлов, Лилия Гелева, Павлета Семова, Мила Люцканова, Георги Георгиев - Антика, Със специалното участие на Рафи Бохосян в ролята на Гари Колман, и с участието на Ангел Николов - пиано
купи билет
Февруари
26
10.30 и 11.30
35 мин.
Бебешка пиеса
Бебешка пиеса
От Елза Лалева
Режисьор: Елза Лалева
Сценография: Димитър Димитров, Стефка Кювлиева
Музика: Кристиян Бояджиев
Кукли: Стефка Кювлиева
Консултант: Петя Атанасова - психолог

Участват: Галина Савова, Венцислава Асенова, Цветослава Симеонова
купи билет
Февруари
28
11.00
45 мин.
Пази детето!
Пази детето!
По идея на Кирякос Аргиропулос. Текст и режисура - Елза Лалева
Режисьор: Елза Лалева
Кукломайстор: Петър Чекуров
Сценография и кукли: Ива Гикова
Музика: Константин Цеков

Участват: Ваня Камянска, Мими Йорданова, Георги Стоянов, Христо Димитров
купи билет
Февруари
29
10.30 и 12.00
50 мин.
Трите прасенца
Трите прасенца
Автор и режисьор Венелин Кьосев
Режисьор: Венелин Кьосев
Сценография: Майа Петрова
Музика: Хайгашот Агасян

Участват: Анелия Ничева, Нелла Хаджиева, Елена Русалиева, Тодор Димитров, Мими Йорданова
купи билет
Февруари
29
17.00
50 мин.
Котаракът в чизми
Котаракът в чизми
По приказката на Шарл Перо
Драматизация и режисура: Теодора Попова
Сценография: Наталия Гочева
Музика: Мишо Шишков

Участват: Елена Русалиева, Ивет Лазарова – Торосян, Камен Асенов, Тодор Димитров
купи билет
Партньори